Ünlü olan bu kadın sürekli olarak artist olarak dağıtılmış ve aşıyla birlikte stüdyo içerisinde seks yapmaya karar vermiştir. Aralarında başlayan yakınlaşma giderek erotik film kesiti haline gelmiş ki ayna karşısında öpüşmeye başlamaları da bunun bir getirisidir. Diğer taraftan erkek ise elinde çiçeklerle içeriye doğru girmiş ve onu selamlamayla ne kadar sevdiğini göstermek istiyor, insanların duygularını gösterme biçimleri değişkenlik göstermektedir. Ama en önemli noktalardan biri çiçek unsurdur ve buna vurgu yapmak gerekecektir. Çiçek, elinde gelen bir erkek gerçek anlamda karşı tarafı sevdiğini bildirebilir ve bundan sonra erotik film için kendilerini hazır edilmiş ortamı kullanabilirler. Senaristler öylesine güzel ve düzenli bir çalışma sergilemişlerdir ki, ortamın bütün objeleri buna göre yerleşmiştir.

Bir süre sonra artist kadın dışarıya çıkacak ve hayranlarıyla birlikte buluşarak güzel şarkılar söyleyebilir ama bu kısacık arada birbirlerini tanıyan insanların yapacaklarının sınırları olmayacaktır. Bazen zaman kısıtlaması olan anlarda insanlar birbirlerini tanıyorsa giderek bu zamanı genişletebilir. Zamanın göreceli olma kavramını ortaya çıkartmış olan çift, erotik film sırasında da ortaya çıkarttıkları sahnelerini kendi kafalarında çoktan yaşamışlardır. İçeri girmeden önce erkek defalarca yapacaklarını ve yapmak istediklerini kafasında canlandırmış ve daha sonrasında uygulamaya koymuştur. Kafasında canlandırdıktan sonra ise erkeğin ortaya çıkaracakları bütün sahnelerde başarıyla uygulamaya geçmesi muhtemeldir.

Karşısında erkek arkadaşının yani sevgilisini gören artist kadın ise epey hevesli bir şekilde neticelenmiştir. Bir süre önce ciddi anlamda karamsar ve bazı tereddütleri vardır çünkü bir süre sonra dışarıya çıkıp şarkı söyleyecektir ki böylesine stresli anlarda sevgilisiyle birlikte olmak, onun bütün karamsarlıklarından uzak durmasını sağlamıştır. Çok fazla zamanları yoktur ve bu sebeple hemen hemen her saniyeyi olabildiğince verimli kullanmaları gerekiyor ki erotik film bunun için yeterli donanımlara sağlıyor. Adamın ne kadar aşık olduğunu anlamak için elinde çiçeklerle içeriye kadar girmiş olmasından hatta bayanı rahatlatmasından çıkarım yapabiliriz. Diğer taraftan bir sürü insan dışarıda toplanmış ve bu artist kadını beklemektedir ki bu sırada tezahüratlar içeri dolmuştur. Heyecan doruklara doğru yaklaşırken tezgahın üzerinde aynaya karşı birbirlerine karşı öpüşme ile başlayan seks sahneleri, bir süre sonra çiçeğin bile paramparça olmasıyla devam edebilir.

Erotik filmler:

Erotik Film

Sikiş Filmi Yorumla

Mail adresiniz paylaşılmayacak. *

*