Artık tek bir kadının ona yetmediğini anlamış olan koca, bu duruma bir son vermek istemiş ve karısının karşısında metresi ile seks yapmıştır. Hem metresi hem karasız sarışın olmasına rağmen biri genç biri olduğun yaşlarındadır ve bu kombinasyon ona sayısız eğlence sunabilir. Farklı fantezi dünyasının penceresini aralamasıyla içeriye girmiş olan koca, kendisiyle birlikte olacak. Kadının da burada mutlu olacağını düşünmektedir. Metresi ile seks yapması hayatı boyunca hem de bunu kapısının karşısında uygulaması bu adamın ne kadar kafa olarak rahat olduğunun da göstergeleri arasındadır. Her iki bayana aynı anda idare eden adam kafasında yaşadığı duygu ve düşüncelerimde bir şekilde göstermiş oluyor.

Hatunlar çok güzeldir ama erkek bir o kadar şehvetli olduğundan dolayı sürekli olarak idare etme noktasında git geller yaşıyor. Karısının karşısında metresi ile seks yapmış olmak bu adamın ne kadar farklı düşünce yapısına sahip olduğunu, hatta buna eşini de ikna ettiğini göstermektedir. İnsanların bir arada olması, eğlence tarzlarının da kaynaşmasını sağlamaktadır ama bunlar cinsel bağlamda birbirleriyle paylaşıyorlar. Cinselliklerini yaşarken son derece rahat tutumları sayesinde hiçbir çekince veya kıskançlık ortaya çıkmıyor ki, bu sayede ortaya harika erotik filmler çıkabilir. Metresi ile seks yapmak insanların bazen başvurdukları yöntemler arasında yer almaktadır çünkü kafalarında farklı düşünceler ve fikirler olabilmektedir. Ciddi anlamda para kazanan ve zengin olduğunu anladığımız adamın her iki bayana da sürekli hediyeler alması, onu çok ciddi masrafa sokmaktadır.

Masrafları yıldan yıla artmaktadır ama bu onu geriye doğru gitmemektedir keza asıl eğlence bundan sonra başlıyor. Eğlencesinin başlama aşamalarında karısının karşısında olması bu sürekli olarak onları izlemesiyle birlikte kendi erotik dünyalarının kapılarını açmış, hatta bundan sonra ise metresi ile seks yapmaya devam etmiştir. Ortaya çıkarmak istediği erotik filmler düşüncelerinin arasında kendisine ayrılmış olan süresini de olumlu ve ılımlı kullanmasını bilmektedir. Enerjisini boşa harcamıyor ve nerede hızlanması ve nerede romantik akışa dahil olması gerektiğinin de bilincindedir. Bilinçli davranıyor ama sevişme esnasında da bir o kadar haz aldığını gösteriyor ki neticesiyle seks yapması onun gerçek hazların duygularının neler olduğunu anlamasında da etkilidir. Tutumlarında olanların bir anda yön değiştirme riski de vardır ki bundan dolayı arada karısına dönerek onunda mutlu olup olmadığını test etmektedir.

Erotik filmler:

Sarışın

Sikiş Filmi Yorumla

Mail adresiniz paylaşılmayacak. *

*